Sada ABECEDA - Barevné pískování obrázků

  • Novinka
Mandala 4

Základní cena:695 Kč
Vaše cena:569 Kč
Sleva:-126 Kč
Popis

V této kreativní sadě najdete vše potřebné pro pískování barevným pískem.. Šablony, dostatek barevného písku, obaly na šablony, pomůcky a návod pro pískování. Složení obrázků můžete vidět na úvodní fotografii. Šablony jsou vhodně namíchané podle našich zkušeností z kreativní dílničky a vašich nejoblíbenějších obrázků a mandal.

sada ABECEDA - vytvořili jsme unikátní sadu 27 šablon obrázků pro děti předškolního věku a prvních ročníků ZŠ. Vycházeli jsme z potřeb našíih dětí 4 a 6 let, kteří mají i po více než 100 kusech vypískovaných obrázků stále chuť pro něco nového. Šablony jsou vytvořeny jednoduše pro lehké zapamatování písmen. Díky času potřebnému na tvorbu obrázku a následného uchování pro pozdější prohlížení je učení intenzivnější.

Kromě dárků se kreativní sady s barevným pískem velmi hodí jako zábava pro děti na oslavy (narození, svatby, firemní večírky), dlouhé večery, na výlety a dovolené... no prostě kde potřebuje zábavu pro své děti je pískování ideální. Vypískování jednoho obrázku trvá asi 10min u jednoduchých motivů a složitějších 20-40min. 

Balení obsahuje:

  • 27x šablonu velikosti A6
  • 10x barevný písek v miskách po cca 40g
  • 1x velký špendlík
  • 1x krabice
  • 27x obal na uschování obrázků

Z vlastní zkušenosti rodičů jsme velmi rádi, když děti dostanou dárek - jakýkoliv dárek jiný než sladkosti, které jsme si zvykli rozdávat zcela běžně a zapomínáme, jaké dopady to má na naše děti. Proto i touto cestou bychom chtěli poděkovat za pochopení a šíření této myšlenky dále...